DOMOVSKÁ STRÁNKA


OBOHAŤTE SVŮJ SOCIÁLNÍ ŽIVOT A OBJEVTE NOVÉ MOŽNOSTI S SOCIÁLNÍ VYVÁŽENÍ ÚČTEM.

Když se se zaregistrujete k naší BEZPLATNÉ 7-ti denní zkušební verzi, budete mít přístup k intuitivnímu a dynamickému systému, který Vám umožní maximálně využít Vaše profily na sociálních médiích.

Po skončení zkušební verze zaplatíte pouze poplatek za předplatné ve výši 1047 Kč za kalendářní měsíc. Zrušte, kdykoli budete chtít.
ZÍSKEJTE NOVÉ, VYLEPŠENÉ SOCIÁLNÍ SKÓRE!

Zaregistrujte se nyní podle následujících kroků a zjištěte více!ZAREGISTRUJTE SE
Začněte svou bezplatnou 7-ti denní zkušební verzi vyplněním bezpečného online formuláře, vyplnění zabere pouze chvilku.


PŘIPOJTE
Připojte své aktivní profily na sociálních médiích s Vaší osobní nástěnkou. Pak budeme schopni dát dohromady data, která potřebujeme k vytvoření Vašeho výsledného sociálního skóre.


UŽÍVEJTE
Prozkoumejte svůj Sociální Vyvážení účet a využíte co nejvíce toho, co jsme schopni udělat, abychom Vám pomohli okamžitě zlepšit Vaše sociální skóre a příležitosti.

PROČ POTŘEBUJU ZLEPŠIT SOCIÁLNÍ SKÓRE?

Sociální skóre je číselné hodnocení všech Vašich aktivit, chování a kontaktů na sociálních médiích. Firmy hledající potenciální zaměstnance, banky a kolegové kontrolují Vaše sociální skóre, aby zjistili, jak moc jste spolehlivý a důvěryhodný. Proto je důležité udržet toto skóre co nejvyšší. Tehdy do toho vstoupíme my!

STAŇTE SE MISTREM SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ UŽ NYNÍ!

Zaregistrujte se a získejte naší BEZPLATNOU 7-ti denní zkušební verzi. Až skončí, plaťte poplatek za předplatné ve výši 1047 Kč každý kalendářní městi.


PODÍVEJTE SE NA NAŠE ROZSÁHLÉ FUNKCE
PŘEHLED VAŠÍ OSOBNOSTI
Zjistěte, co si ostatní myslí o Vašich profilech na sociálních médiích. Podíváme se na části osobnosti, které zobrazujete online, stejně jako na terminologii, kterou používáte. Také se budeme zabývat úplným analytickým přístupem při analýze lidí, se kterými komunikujete, a sdělíme Vám, jak jste hodnoceni, pokud jde o Vaši způsobilost, extraversi, svědomitost, neuroticismus a otevřenost.ZLEPŠENÍ SOCIÁLNÍHO SKÓRE
Budete schopni zjistit, co je třeba udělat, abyste okamžitě zvýšili své sociální skóre! Provedením našeho seznamu užitečných úkolů na sociálních médiích a jejich označení jako hotové Vám pomůže získat pozitivní výsledky za pár vteřin!SYSTÉM SOCIÁLNÍHO HODNOCENÍ
Podívejte se, jak je Vaše sociální skóre jednotlivě ovlivněno tím, co děláte na sociálních médiích. Čas strávený on-line, stejně jako Vaše lokalita a trendy výdajů jsou všechny důležité prvky, které mohou mít výrazný vliv na Vaše zaměstnání a vyhlídky na půjčky. Naše analýza Vám poskytne veškerý přehled a znalosti, které potřebujete k úspěchu!


STAŇTE SE MISTREM SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ UŽ NYNÍ!

Zaregistrujte se a získejte naší BEZPLATNOU 7-ti denní zkušební verzi. Až skončí, plaťte poplatek za předplatné ve výši 1047 Kč každý kalendářní městi.